Nick Jacobsen Northkiteboarding

Nick Jacobsen

Nick je šílenec, těžko hledat mezi kitery podobného. Proslavil se svými skoky s kitem, naposledy z budovy Burj al-Arab v Dubaji (321m). V roce 2017 Nick vyhrál Red Bull King Of The Air.

Jesse Richman Northkiteboarding

Jesse Richman

Jesse je druhý šílenec do party. Všestranný kiter, který má rád všechno BIG. Big waves, big air, big jumps. Podle spousty riderů, Jesse představuje ten nejextrémnější kiteboarding, co lze v současné době vůbec vidět. Dvojnásobný mistr světa a vítěz Red Bull King Of The Air v roce 2013.

Graham Howes Northkiteboarding

Graham Howes

Třetí expert do party. Graham založil partu a úspěšnou značku Dirty Habits, která trénuje, filmuje, fotí a propaguje lokální jezdce z Cape Townu s pomocí nejlepších světových sportovců (Nitro Circus, Ruben Lenten, Aaron Hadlow, …).

Jalou Langeree Northkiteboarding

Jalou Langeree

Jedna z nejlepších vlnových riderek planety. Trojnásobná vítězka GKA Kite-Surf World Tour a spousty jiných světových závodů. Sestra neméně známého bráchy Kevina.

Bruna Kajiya Northkiteboarding

Bruna Kajiya

Trojnásobná světová šampionka ve freestylu, dvojnásobná vítězka Triple S, první žena, která odjela Backside 315. Skvělá riderk, která na sobě pořád neuvěřitelně maká. Je super mít Brunu v teamu.

Annabel van Westerop Northkiteboarding

Annabel van Westerop

Nejen skvělá riderka, která bude produkty North jezdit. Annabel je součástí North marketing teamu a bude se podílet na uvádění produktů na trh.

Marc Jacobs Northkiteboarding

Marc Jacobs

Veliký talent z Nového Zélandu, jezdec zaměřený na Freestyle a Big air. Pokud nekituje, pořád skáče backflipy.

Tom Bridge Northkiteboarding

Tom Bridge

Mladý jezdec s neskutečným stylem a kitovou invencí. Dělá triky, které normálního člověka ani nenapadnou, že je lze udělat. Jen tak mimochodem je to evropský Freestyle Youth Champion od roku 2010 a v roce 2013 a 2014 vyhrál PKRA Youth World Championships. Pochází z úspěšné kiterské rodiny z Devonu (Anglie).

Chcete se stát teamovým jezdcem North? Ozvěte se nám.